Kochani posiadamy wolne kocięta z miotu  z miotu H (kastraty), Holly a 03, Humus a 04 ur. 14.05.2022, rodzice to Gliceria & Yukon....Mam przyjemność również przedstawic ostatni już miot I Oktawi & Yukona ur. 09.08.2022.  Jeśli jesteś zainteresowany, zadzwoń do nas a uzyskasz więcej informacji, zdjecia, filmy...

 

 

Prowadzimy hodowlę tylko i wyłącznie kotów rasy  Ragdoll, nie posiadamy kociaków rasy Maine Coon. Nie sprzedaję kociaków do hodowli. Nie udostępniam kocurów do krycia. Jeśli nosisz się z zamiarem nabycia kota bądź innego zwierzaka do domu, musisz być przygotowany na jego zwierzęce instynkty. Zastanów sie dwa razy. Czy jesteś pewny swojego wyboru. W innym przypadku nie podejmuj takiej decyzji. Kot szczęśliwy, to kot posiadający ludzkie i kocie towarzystwo. To kot, który jest pełnoprawnym członkiem rodziny, a nie tylko przedmiotem codziennego użytku.

Organizacje Felinologiczne w Polsce.

W Polsce wszystkie kluby i stowarzyszenia felinologiczne zrzeszone są w międzynarodowych organizacjach felinologicznych. Jeżeli kupujesz kota rasowego z rodowodem warto jest sprawdzić czy rodowód jest oryginalny. Powinien być wydany przez jedną  z pięciu wymienionych federacji felinologicznych.

Więcej…